Nově věrnostní program i pro koncové zákazníky

WOODCOTE Věrnostní program je určen pro všechny koncové zákazníky, kteří u nás nakupují pravidelně. Stačí se na našem webu registrovat a automaticky získáváte za každý nákup virtuální body. Ty potom můžete směnit za některou z odměn.

Naše odměny = od nářadí a vybavení dílny až po materiál a příslušenství. Je to jednoduché!

 

Věrnostní program pro B2B Svět výhod

Pro naše obchodní partnery a živnostníky (B2B) máme připravený věrnostní program B2B Svět výhod.

 

Naši stálí zákazníci nejspíš znají věrnostní program, jehož prostřednictvím vám chceme zpříjemnit nákup a občas vám udělat radost.

Zveme vás tímto do Světa výhod, kde jsou připraveny krásné dárky pro vás nebo vaše blízké. Body za vaše nákupy se sbírají samy! Můžete je vyměnit za něco, co vás potěší víc než peníze. Něco, co byste si sami nekoupili, nebo by vás ani ve snu nenapadlo, když pro někoho usilovně vymýšlíte dárek. Víte, jaké to je, když docházejí nápady.

 

Ze 14 kategorií zboží si určitě vyberete – od Merkuru pro malé konstruktéry až po profesionální stavební stroje. Nebo byste radši lahev dobrého pití a nový iPhone? To už necháme na vás.

Od chvíle, kdy se zaregistrujete, vám za každé nakoupené zboží od vybraného dodavatele připíšeme odpovídající počet bodů. Množství bodů si také můžete spočítat předem sami – za pomocí webové kalkulačky na stránce svetvyhod.eu. Po našetření dostatečného počtu bodů si k další objednávce můžete vybrat odměnu, která se vám líbí, a začít se z ní těšit. Vstupte do Světa výhod, nebo to vezměte zkratkou do katalogu odměn a podívejte se, co vás čeká.