POZOR - Jarní běh 1. 4. - 30. 6. 2022

I pro rok 2022 nabídneme našim zákazníkům možnost zúčastnit se věrnostního programu. Zapojit se můžou jak B2B, tak koncoví zákazníci.

Díky spojení se sítí stavebnin PRO-DOMA avšak bude upraveno časové okno pro sbírání bodů - a to:

  • JARNÍ BĚH - 1 .4. - 30. 6. 2022
  • LETNÍ BĚH - 1. 7. - 31. 8. 2022 - neplatí pro prodejny WOODCOTE
  • PODZIMNÍ BĚH - 1. 9. - 30. 11. 2022
  • ZIMNÍ BĚH - 1. 2. 2023 - 31. 3. 2023 - neplatí pro prodejny WOODCOTE

Procesně a na běžném fungování se nic nemění:

  • historicky registrovaní zákaznici již mají před-vytvořený účet v programu PRO-DOMA
  • nové registrace přes odkaz - zaškrtnout stavebniny WOODCOTE

Více přímo na stránkách pro-bonus.cz.

 

Věrnostní program pro B2B i koncové zákazniky.

Pro naše obchodní partnery, živnostníky (B2B) i koncové partnery (B2C) máme připravený věrnostní program SVĚT VÝHOD (NOVĚ přesunut do PRO-BONUS.CZ)

Nakupujete pravidelně? Stačí se na našem webu registrovat (zaškrtnout stavebniny WOODCOTE) a automaticky získáváte za každý nákup virtuální body. Ty potom můžete směnit za některou z odměn.

Naše odměny = od nářadí a vybavení dílny až po materiál a příslušenství. Je to jednoduché!

 

Naši stálí zákazníci nejspíš znají věrnostní program, jehož prostřednictvím vám chceme zpříjemnit nákup a občas vám udělat radost.

Zveme vás tímto věrnostního programu Pro-Bonus, kde jsou připraveny krásné dárky pro vás nebo vaše blízké. Body za vaše nákupy se sbírají samy! Můžete je vyměnit za něco, co vás potěší víc než peníze. Něco, co byste si sami nekoupili, nebo by vás ani ve snu nenapadlo, když pro někoho usilovně vymýšlíte dárek. Víte, jaké to je, když docházejí nápady.

Od chvíle, kdy se zaregistrujete, vám za každé nakoupené zboží od vybraného dodavatele připíšeme odpovídající počet bodů. Po našetření dostatečného počtu bodů si k další objednávce můžete vybrat odměnu, která se vám líbí, a začít se z ní těšit.