Trendfuge ze sibiřského modřínu

Trendfuge Kontrast je inovativní fasádní profil od firmy Holzwerke Ladenburger. Prvek, který Vás hned při prvním pohledu na fasádu domu upoutá. Jeho použítí na budově vyjadřuje originalitu a spotřebitelský vkus. Naše edice Kontrast není charakteristická pouze svým jedinečným designem, ale fasáda v systému pero/ drážka také přispívá k izolaci domu a ochraně před povětrnostními vlivy. Celá edice Kontrast dostala název podle černého kontrastního pera. To dává vyniknout jasné struktuře na fasádě budovy a vytváří čistý a lineární charakter. Trendfuge Kontrast se vyrábí ze sibiřského modřínu, jehož jemná struktura a teplé barvy dokáží vytvořit jedinečnou fasádu s prvky individuality. Povrch profilu může být hoblovaný nebo jemně řezaný. Jednotlivé profily lze nechat ošetřit oleji na dřevo v různých odstínech.

Velkou předností profilu je jeho snadná montáž. Oproti klasickému kosodélníkovému profilu rhombus odpadá použití distančních zarážek. Profily se připevňují v systému pero/drážka, kdy vrut vždy prochází pouze perem. Tím jsou skryty všechny montážní prvky a celá fasáda působí čistým dojmem. Navíc není narušena struktura dřeva v ploše profilu a ten se spolu s nátěrem stává odolnějším vůči povětrnostním vlivům. Protože se jedná o uzavřenou fasádu, není nutné používat drahé fólie. Tím šetříte náklady na montáž.

Kde si můžete objednat tento produkt?

Zajímá vás dostupnost daného produktu na konkrétních pobočkách? Napište nám a rádi vám poradíme.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.