Studio Line akustická deska

StudioLine Plus je nový akustický profil pro stěny a stropy, který absorbuje hluk. Vyznačuje se moderními přímými liniemi a lze ho dodatečně montovat do již postavených budov.

Profil StudioLine pohlcuje až 70% hluku, stará se o příjemné klima v místnosti a navíc šetří i energii. Oproti koncertním sálům, kde je vyžadováno, aby tóny zněly dramaticky a hlasitost orchestru a zpěváků byla intenzivní, v jednacích místnostech, kancelářských prostorách, školách a bytových domech lidé požadují akustiku, která by odporovala komunikaci. Dobrá akustika působí i lépe na ty, kteří se v těchto prostorách zdržují. Špatná akustika,  příliš hlučné prostory a nedostatečná eliminace hlasitých zvuků působí negativně na atmosféru v místnosti. Pomocí  koberců, záclon nebo čalouněného nábytku je možno trochu hluky odstranit. Ale do dnešních, moderně zařízených prostor tyto prvky již nepatří.

Proto firma Ladenburger  vyvinula "StudioLinePlus" jako dřevěný obklad, který může být i dodatečně připevněn na strop.

StudioLine se skládá z jedlových cinkovaných profilů, které jsou od sebe ve vzdálenosti 0,5cm. To vytváří vysoce moderní lineární vzhled. Profily jsou  nalepeny na vrstvě z překližky, která funguje jako klidová zóna a která zároveň zajišťuje naprostou rovnost latí a zároveň stabilní základ pro celý systém. Pod ní jako třetí vrstva leží ekologická dřevovláknitá deska, která dokonale absorbuje venkovní hluk. Tyto dřevovláknité desky v rámci ekologického energetického konceptu svými izolačními vlastnostmi šetří uvnitř domu teplo a zabraňují pronikání chladu, čímž napomáhají při šetření energie. Aby se zabránilo žloutnutí pohledové vrstvy, můžeme ošetřit dřevo lehkým transparentním nátěrem s UV-ochranou. Místo dekoru jedle si můžete zvolit i jiný odstín - např. třešeň, dub, ořech, bambus a další.

Dokumenty ke stažení
Příloha Size
StudioLine CZ.pdf 1.58 MB
Video produktu

Kde si můžete objednat tento produkt?

Zajímá vás dostupnost daného produktu na konkrétních pobočkách? Napište nám a rádi vám poradíme.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.