Skyline ze sibiřského modřínu

Profil Skyline je určen jen pro vertikální upevnění. Je vyroben z odolného sibiřského modřínu a může být povrchově ošetřen oleji na dřevo v různých odstínech nebo jen olejem s UV ochranou.

Profil Skyline okouzluje stejně jako předchozí edice “Trendliner Kontrast” a “Trendfuge Kontrast” moderním a přirozeným designem. Vzhled fasády podtrhuje elegantní architekturu a zároveň plnohodnotně přispívá k izolační funkci samotné fasády. Profil Skyline Kontrast se upevňuje v systému pero/drážka, kdy vrut vždy prochází pouze černým kontrastním perem. Vzniká tak dojem lehkých, vznášejících se fasádních lišt. Veškerý spojovací materiál je skryt v černém peru, proto není dojem z fasády narušen žádnými šrouby. Tento způsob uchycení šetří čas a náklady při samotné montáži.

Díky systému pero/drážka odpadá i nutnost používat drahé podkladové fólie. Povrch profilu není narušen šrouby, proto je celá fasáda i odolnější proti povětrnostním vlivům a poškození. Finální ošetření a zlepšení kvality celé fasády lze dosáhnout pomocí nátěru olejem.

Dokumenty ke stažení
Příloha Size
Skyline katalog.pdf 1.38 MB
Video produktu

Kde si můžete objednat tento produkt?

Zajímá vás dostupnost daného produktu na konkrétních pobočkách? Napište nám a rádi vám poradíme.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.