MFP deska s perodrážkou (P+D)

MFP je inovativní, multifunkční deska na bázi dřeva a má široké spektrum využití ve stavebnictví i rekonstrukci. Díky svým estetickým hodnotám je i zajímavým dekoračním materiálem. Má výhodu masivního dřeva, navíc je lehko použitelná a nevyžaduje použití žádných profesionální nástrojů i zařízení. Fyzikální a mechanické vlastnosti, stejně jako dekorativní hodnoty MFP desek jsou ceněné architekty, designéry, tak i individuálnímí investory, stavebními společnostmi i pokrývači.

MFP desky odolají fyzickému zatížení až do 20 MPa a taktéž se nedeformují ani ve vlhkém prostředí. MFD desky jsou velmi lehce použitelné, což zkracuje dobu montáže. Toto řešení je podstatně levnější než jiné, tradičně stavební technologie. Vytvoří dobré klima - dřevo je tepelný i akustický izolant. Chraní proti hluku, zimě i vysokým účtům za vytápění. MFP desky splňují požadavky i těch nejpřísnějších hygienických požadavků.

MFP desky jsou charakteristické svojí adhezí, která je nepostradatelná pro pokládku asfaltové střešní krytiny nebo střešních šindelů. Speciální MFP desku pro bědnění vytvoří i estetický povrch. Jako dekorační materiál s hladkým povrchem je deska v provedení dřeva. Jednoduchá montáž a zpracování předurčuje MFP desky jako ideální materiál pro stavbu originálních regálů, stolů a dalších interiérových prvků.

MFP deska s perodrážkou P+D s rozměry 2620x1250 mm.

Kde si můžete objednat tento produkt?

Zajímá vás dostupnost daného produktu na konkrétních pobočkách? Napište nám a rádi vám poradíme.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.