Porotherm T Profi

Ideální řešení pro váš dům. Wieneberger Porotherm T Profi je broušená cihla plněná minerální vatou vhodná pro jednovrstvé obvodové zdivo, tj. bez nutnosti vnějšího dodatečného zateplení.

Porotherm T Profi v sobě spojuje výhody pálených cihel a minerální vaty - vysokou pevnost a únosnost a skvělé akustické a protipožární vlastnosti spolu s vysokou tepelnou ochranou a odolností.

Hodnoty prostupu tepla pro zdivo tloušťky 50 a 44 cm bezpečně splňují limity pro výstavbu pasivních rodinných domů. Pro nízkoenergetické rodinné domy lze s rezervou použít cihly Porotherm T Profi v tloušťce 38 a 30 cm.

Porotherm T Profi umožňuje rychlou, snadnou a přesnou výstavbu. Zdění se provádí na tenkovrstvou celoplošnou maltu Porotherm Profi, která se na cihly aplikuje speciálním maltovacím vozíkem pouze v 1 mm silné vrstvě, nebo technologií zdění broušených cihel plněných minerální vatou za pomoci pěny Porotherm Dryfix.extra. Tento způsob zdění je nejrychlejším způsobem výstavby a je použitelný i v zimním období.

Kde si můžete objednat tento produkt?

Zajímá vás dostupnost daného produktu na konkrétních pobočkách? Napište nám a rádi vám poradíme.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.