K tomu, abyste se kvalifikoval pro kariéru u společnosti Woodcote, začněte podáním žádosti u nás. Jde o nezbytný krok směrem vpřed, k potenciálně velké budoucnosti – budete rád, že jste takový krok učinil!

Jak začít?

Zašlete e-mailem oblast specifikující váš zájem personalni@woodcote.cz, kde jasně uvedete:

  1. Vámi preferovanou lokalitu/provozovnu
  2. Oblast vašeho zájmu
  3. Vaši kvalifikaci

Nyní již budete o jeden krok blíže k budoucnosti naplněné příležitostmi – naplánujete si tak ten první u společnosti Woodcote.

První krok:

Nahrajte videoklip, kde zdůvodňujete, proč si přejete na-stoupit ke společnosti Woodcote: To je vaše příležitost, jak zazářit. Pošlete nám videoklip, který pořídíte u vás doma! Sdí-lejte s námi svou touhu, své vize o tom, co chcete dělat a čeho chcete dosáhnout; jaké máte či nemáte zkušenosti, jaká jsou vaše očekávání a jaká je případně vaše kvalifikace. 

Druhý krok:

Pohovor nahrávaný na videoklipu: Váš první pohovor s námi bude formou jednostranně nahrávaného pohovoru. Vše bude tak, jak to bude vyhovovat vašemu časovému programu; po-hovor budete moci pohodlně nahrát na váš notebook či mobilní zařízení! Bez obav – půjde jen o krátký pohovor a vy budete moci své odpovědi přepisovat.

Třetí krok:

Pohovor v místě provozovny: Navštívíte naši provozovnu a sami uvidíte, zda si práci u nás dovedete představit! Promluvíte si s našimi vedoucími pracovníky i ostatními kole-gy, prohlédnete si provozovnu a zjistíte, co všechno je mimo-řádné v oblasti podnikání společnosti Woodcote.
 

Náš trainee program WOODCOTE poskytuje základní znalosti o naší organizaci. Prozkoumejte možnosti našeho Trainee programu a zjistěte, jak může přihlášení do našeho programu přispět k vaší úspěšné kariéře.