logo WOODCOTE

Stavebniny Woodcote se během svého působení na trhu staly synonymem pro centrum suché výstavby a sortiment neustále rozšiřujeme tak, abychom ve stálé nabídce měli většinu stavebních materiálů. V České republice nás k zákazníkům přibližuje přes 30 poboček od Klatov k Ostravě.

Vybíráme a za férové ceny prodáváme prvotřídní stavební materiály s dlouhou životností, které ulehčují práci, šetří náklady a jejich výroba i použití řeší vliv na životní prostředí. Se zákazníky a výrobci nás spojuje vášeň pro stavitelství a hrdost na práci, která po nás zůstane.

Historie

Značka WOODCOTE těží z bohaté historie a ze zahraničních zkušeností, které jí zejména v letech 2006–2012 přineslo spojení s předním dodavatelem stavebních materiálů a světovou jedničkou v prodeji topenářských a instalatérských produktů, britskou společností WOLSELEY. V roce 2012 se v čele s generálním ředitelem Martinem Zavackým a předsedou představenstva Nevillem Parrym ze značky WOODCOTE opět stala samostatná společnost.

Současnost

S pobočkami na Slovensku dosahujeme celkového ročního obratu přesahující 3 miliard korun. Za náš úspěch vděčíme především špičkové odbornosti našich lidí, které dále školíme, aby mohli poskytovat kvalifikované poradenství, pohotový servis a díky důmyslnému systému závozu zboží rychle dopravit na stavbu. Pravidelně procházíme auditem. Pod vlastní značkou EXTHERM dodáváme certifikovaný systém stavebních materiálů, které splňují nejpřísnější evropské normy.

Portfolio

Věříme na spolupráci a proto naše zákazníky přímo odkazujeme na odborníky všech jednotlivých kategorií stavebních materiálů, které jsou potřeba pro malé i rozsáhlé stavební projekty. Pro naše zákazníky hrajeme za značky Woodcote, Studia DPK, Voda Topení Plyn, Extherm, Baushop, a Baustore jako jeden tým. Díky tomu, že provozujeme klasické prodejny i e-shopy, jsme připraveni obsloužit všechny naše zákazníky i za mimořádné situace. 

Z týmové spolupráce těží všichni

    

   Najděte si nejbližší pobočku podle specializace:

   • Stavebniny - se základním stavebním materiálem
   • Centrum suché výstavbysádrokartonové, sádrovláknité nebo cementové desky a vše ostatní pro montáž příček, podhledů, předsazených stěn nebo plovoucích podlah
   • Půjčovna strojů a nářadí - ruční a elektrické nářadí, stavební stroje, měřící přístroje, řezání, vrtání, broušení, hutnící i manipulační technika
   • Dveře, podlahy, koupelny - iroká nabídka různých typů dveří, podlah a koupelnového vybavení
   • Voda Topení Plyn – instalační materiál a technologie pro rozvody vody, topení a plynu
   • Baushop.cz - jedny z nejstarších online stavebnin u nás, široká nabídka kvalitních produktů a materiálů od zavedených značek
   • Baustore.cz - e-shop se značkovým vybavením koupelen za příznivé ceny

    

   Jednotný vizuální styl

   Při použití loga společnosti Woodcote se prosím řiďte obecnými pravidly viz níže nebo podle podrobnějšího firemního manuálu. V případě potřeby vám budeme rádi nápomocni.

   WOODCOTE stavebniny
   WOODCOTE Centrum suché výstavba

   Použití loga ve zkratce

   • Logo primárně umisťujeme do pravého horního rohu. Pokud to okolnosti nedovolují, může být umístěno i v jednom z dalších rohů.
   • Logo zarovnáme nahoře nebo dole a odsadíme ho od pravého nebo levého okraje ve vzdálenosti pomyslného rámečku stránky.

   Definice modré barvy

   RGB 19/61/141
   CMYK 100/85/0/13
   PANTONE 2747C