Jsme jedničkou na trhu se suchou výstavbou.

V České republice a na Slovensku působíme už od roku 1992. Stavíme na špičkovém zákaznickém servisu, pohotovém systému dopravy a širokém portfoliu produktů. Naše aktivity i sortiment neustále rozšiřujeme.

 • 29+ let na trhu
 • 80+ poboček
 • 6 divizí a 2 privátní značky

Věříme, že z týmové spolupráce těží všichni a proto naše zákazníky přímo odkazujeme na specialisty v daném oboru. Vybíráme a za férové ceny prodáváme prvotřídní stavební materiály s dlouhou životností, které ulehčují práci a šetří náklady i přírodu.

 • 200 000+ produktů
 • 300+ značek
 • 600+ týmových kolegů

  Jdeme s digitální dobou a stále se posouváme vpřed ve snaze vždy vyhovět měnícím se potřebám našich klientů i trhu.

  Provozujeme klasické prodejny i vlastní e-shopy a díky tomu jsme schopni pružně reagovat na aktuální společenskou situaci. Vždy dbáme na zdraví a bezpečnost našich týmových kolegů i zákazníků.

  Jsme jedinou domácí společností v našem odvětví stavebnictví, která  prochází auditem Velké čtyřky. Transparentnost a podniková kultura na úrovni jsou pro nás stejně důležité jako profesionalita služeb.

   

    O nás

    Společnost Woodcote je největší tuzemský distributor materiálů pro suchou výstavbu pro rezidenční i komerční výstavbu. Naše odbornost ale zasahuje i do řady dalších odvětví, včetně objemných a těžkých stavebních materiálů, dřeva, izolací, lehké prefabrikace, fasád, kanalizace, instalatérských a topenářských řemesel, dveří, podlahovin, vybavení koupelen, solárního vytápění a energetických systémů, vodních staveb a průmyslových instalací.

    Kariérní růst

    Společnost Woodcote pevně věří, že úspěch v našem podnikání závisí na vysoce kvalifikovaných a erudovaných pracovnících. Investujeme náš čas i úsilí do náboru a zaškolení těch nejlepších lidí, kteří se připojí k našemu týmu.

    Reakce na Covid-19

    Ve společnosti Woodcote klademe bezpečnost na první místo. Proto jsme přijali řadu opatření na ochranu zdraví a pohody pro naše zákazníky i kolegy v období covidové pandemie.

    Společnosti Woodcote nejsou věci lhostejné

    Podpora našich komunitních organizací a rodin či sportovní a vzdělávací aktivity se nijak neliší od toho, co děláme každodenně – podporovat vše, co představuje rozsáhlý objem dobrých skutků, co dělá život každého z nás lepší.

    Naše historie

    Od našeho počátku v roce 1992 společnost Woodcote vyrostla z malého podniku umístěného v jednom skladu až do velké firmy patřící mezi tři největší společnosti ve svém oboru, a to s více než 80 provozovnami, 600 pracovníky a ročním obratem 200 mil. Eur.

    Naše poslání

    Na každé úrovni naší společnosti představují naše primární hodnoty důležitou část každodenního provozu. Seznamte se s jednotlivostmi našeho poslání a uvidíte, jak klíčovou roli v naší snaze o dosažení vynikající úrovně hrají naše organizační zásady. 
     

    Věříme v sílu spojení

     

    Najděte si nejbližší pobočku podle specializace:

    • Stavebniny - se základním stavebním materiálem
    • Centrum suché výstavbysádrokartonové, sádrovláknité nebo cementové desky a vše ostatní pro montáž příček, podhledů, předsazených stěn nebo plovoucích podlah
    • Půjčovna strojů a nářadí - ruční a elektrické nářadí, stavební stroje, měřící přístroje, řezání, vrtání, broušení, hutnící i manipulační technika
    • Dveře, podlahy, koupelny - iroká nabídka různých typů dveří, podlah a koupelnového vybavení
    • Voda Topení Plyn – instalační materiál a technologie pro rozvody vody, topení a plynu

    Nebo nakupte online na jednom z našich eshopů:

    • Baushop.cz - jedny z nejstarších online stavebnin u nás, široká nabídka produktů od známých značek
    • Baustore.cz - e-shop se značkovým vybavením koupelen za příznivé ceny

     

    Věrnostní program pro B2B i B2C

    • Pro naše B2B zákazníky (obchodní partneři a živnostníci na IČO) - SvetVyhod.eu
    • Pro naše B2C zákazníky (koncoví zákazníci bez IČO) - ODMENY.woodcote.cz