Od 10. ledna 2022 patří česká společnost WOODCOTE CZ. a.s. do skupiny PRO-DOMA SE.

 

Jsme jedničkou na trhu se suchou výstavbou.

V České republice působíme už od roku 1992. Stavíme na špičkovém zákaznickém servisu, pohotovém systému dopravy a širokém portfoliu produktů. Naše aktivity i sortiment neustále rozšiřujeme.

 • 29+ let na trhu
 • 10+ poboček
 • 5 divizí a 1 privátní značka

Věříme, že z týmové spolupráce těží všichni a proto naše zákazníky přímo odkazujeme na specialisty v daném oboru. Vybíráme a za férové ceny prodáváme prvotřídní stavební materiály s dlouhou životností, které ulehčují práci a šetří náklady i přírodu.

 • 200 000+ produktů
 • 300+ značek
 • 400+ týmových kolegů

  Jdeme s digitální dobou a stále se posouváme vpřed ve snaze vždy vyhovět měnícím se potřebám našich klientů i trhu.

  Provozujeme klasické prodejny i vlastní e-shopy a díky tomu jsme schopni pružně reagovat na aktuální společenskou situaci. Vždy dbáme na zdraví a bezpečnost našich týmových kolegů i zákazníků.

  Jsme jedinou domácí společností v našem odvětví stavebnictví, která  prochází auditem Velké čtyřky. Transparentnost a podniková kultura na úrovni jsou pro nás stejně důležité jako profesionalita služeb.

   

    O nás

    Společnost Woodcote je největší tuzemský distributor materiálů pro suchou výstavbu. Naše odbornost ale zasahuje i do řady dalších odvětví stavebnictví, včetně klasických stavebních materiálů a postupů, dřeva, izolací, lehké prefabrikace, fasád, kanalizace, instalatérských a topenářských řemesel, dveří, podlahovin, vybavení koupelen, systémů solární a udržitelné energie, vodních staveb a průmyslových instalací.

    Naše historie

    Od roku 1992 jsme vyrostli z malého podniku umístěného v jednom skladu až do velké firmy patřící mezi tři největší společnosti ve svém oboru, a to s více než 30 provozovnami, 400 pracovníky a ročním obratem 200 milionů Eur.

    Kariérní růst

    Pevně věříme, že úspěch v našem odvětví závisí na vysoce kvalifikovaných a erudovaných pracovnících. Investujeme čas i energii do náboru a zaškolení těch nejlepších lidí, kteří tvoří náš tým.

    Společnosti Woodcote nejsou věci lhostejné

    Podpora rodin, komunitních organizací i sportovních a vzdělávacích aktivit jde ruku v ruce s naší filozofií - snažit se neustále zlepšovat život každého z nás.

    Reakce na Covid-19

    Ve společnosti Woodcote klademe bezpečnost na první místo. Proto jsme přijali řadu opatření na ochranu zdraví a celkové pohody našich zákazníků i kolegů v období covidové pandemie.
     

    Věříme v sílu spojení

     

    Najděte si nejbližší pobočku podle specializace:

    • Stavebniny - se základním stavebním materiálem
    • Centrum suché výstavbysádrokartonové, sádrovláknité nebo cementové desky a vše ostatní pro montáž příček, podhledů, předsazených stěn nebo plovoucích podlah
    • Půjčovna strojů a nářadí - ruční a elektrické nářadí, stavební stroje, měřící přístroje, řezání, vrtání, broušení, hutnící i manipulační technika
    • Dveře, podlahy, koupelny - široká nabídka různých typů dveří, podlah a koupelnového vybavení
    • Voda Topení Plyn – instalační materiál a technologie pro rozvody vody, topení a plynu