WOODCOTE LOGO

Stavebniny Woodcote se během svého působení na trhu staly synonymem pro centrum suché výstavby a sortiment neustále rozšiřujeme tak, abychom ve stálé nabídce měli většinu stavebních materiálů. V České republice nás k zákazníkům přibližuje přes 30 poboček od Klatov k Ostravě.

Vybíráme a za férové ceny prodáváme prvotřídní stavební materiály s dlouhou životností, které ulehčují práci, šetří náklady a jejich výroba i použití řeší vliv na životní prostředí. Se zákazníky a výrobci nás spojuje vášeň pro stavitelství a hrdost na práci, která po nás zůstane.

Historie

Značka WOODCOTE těží z bohaté historie a ze zahraničních zkušeností, které jí zejména v letech 2006–2012 přineslo spojení s předním dodavatelem stavebních materiálů a světovou jedničkou v prodeji topenářských a instalatérských produktů, britskou společností WOLSELEY. V roce 2012 se v čele s generálním ředitelem Martinem Zavackým a předsedou představenstva Nevillem Perrym ze značky WOODCOTE opět stala samostatná společnost.

Současnost

S pobočkami na Slovensku dosahujeme celkového ročního obratu přesahující 3 miliard korun. Za náš úspěch vděčíme především špičkové odbornosti našich lidí, které dále školíme, aby mohli poskytovat kvalifikované poradenství, pohotový servis a díky důmyslnému systému závozu zboží rychle dopravit na stavbu. Pravidelně procházíme auditem. Pod vlastní značkou EXTHERM dodáváme certifikovaný systém stavebních materiálů, které splňují nejpřísnější evropské normy.

Portfolio

Věříme na spolupráci a proto naše zákazníky přímo odkazujeme na odborníky všech jednotlivých kategorií stavebních materiálů, které jsou potřeba pro malé i rozsáhlé stavební projekty. Pro naše zákazníky hrajeme za značky Woodcote, Dveře a podlahy, VodoTopo a Stavební systémy Extherm jako jeden tým.

Z týmové spolupráce těží všichni

 

  WOODCOTE LOGO

   

  Nyní stačí jedna jediná registrace u kteréhokoli prodejce, abyste získali nárok na klubovou slevu ve výši minimálně 10 % na veškerý stavební materiál.

  Najděte si nejbližší pobočku podle specializace:

  • Stavebniny se základním stavebním materiálem
  • Centrum suché výstavbysádrokartonové, sádrovláknité nebo cementové desky a vše ostatní pro montáž příček, podhledů, předsazených stěn nebo plovoucích podlah
  • Půjčovna strojů a nářadí - ruční a elektrické nářadí, stavební stroje, měřící přístroje, řezání, vrtání, broušení, hutnící i manipulační technika
  • Dveře a podlahy určují charakter interiéru – pro lepší představu navštivte vzorkovou prodejnu
  • Voda Topení Plyn – instalační materiál a technologie pro rozvody vody, topení a plynu