Materiály ze dřeva

Materiály ze dřeva

V poslední době neustále stoupá obliba dřevěných stavebních prvků nebo kompletních dřevostaveb. Nabízené dřevěné materiály se používají především v montovaných domcích ze dřeva a pro konstrukci střešních systémů, zejména u šikmých střech jako podkladová vrstva, na kterou se lepí krytina. V nabídce jsou latě, trámy, OSB desky a další široká paleta dřevěných materiálů.


Produkty na bázi dřeva - katalog 2018/2019


Materiály ze dřeva - sortiment

OSB desky

»

OSB desky

Nosné desky OSB pro realizaci stěnových, podlahových i střešních konstrukcí v suchém i vlhkém prostředí.

»

KVH a BSH – konstrukční, sušené, masivní a vrstvené dřevo

KVH – konstrukční, sušené, masivní dřevěné hranoly pro trvalé konstrukce dřevostaveb, střech, pergol, altánů, podhledů, stěn a výrobu příhradových vazníků. BSH – lepené lamelové dřevo, výroba na automatických linkách (max. rozměr prvku 0,24 x 2 x 35 [m]). Nastavení délky lamel zubovitým stykem.

MFP desky

»

MFP desky

MFP desky - dřevěné desky MFP mají velké použití a využití ve stavebnictví, nosné stavební díly pro konstrukce dřevostaveb, plovoucí podlahy, nástěnné obklady, záklopy střech a stropů, také v nábytkářském průmyslu, vybavení obchodů, k dekorativnímu použití atd.

Palubky

Dřevěné obkladové a podlahové palubky. Skladový sortiment SM klasik v síle 12,5, 14 a 16mm. Na objednání lze dodat též palubky vyrobené z jiných dřevin různých profilech a délkách, ev. na zakázku již povrchově upravené.

»

Profilové dřevo

Palubky, plotovky, podlahová prkna, různé dřeviny a profily vyrobené na nejmodernějších CNC strojích našich i zahraničních výrobců.

Stavební řezivo

V našem skladovém sortimentu samozřejmě naleznete hranoly, prkna, fošny a kvalitní impregnované střešní latě. Stavební řezivo je u nás vždy správně skladované a proložené. Rádi Vám zpracujeme přesnou cenovou nabídku ať již na jednotlivé odběry, na kompletní zakázky krovů, nebo dodávku materiálů pro celé dřevostavby. Zboží můžeme dopravit přímo na stavbu společně s OSB deskami a ostatními materiály. Stavebním firmám a velkoodběratelům poskytujeme velkoobchodní a množstevní slevy.

Značky


  • storaenzo
  • SWISS_KRONO
  • Holzwerke Ladenburger
  • Pfleiderer

Poptávka

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste získali další informace? Vyplňte, prosím, následující formulář a my Vám v případě zájmu vyhotovíme cenovou nabídku s informací o dostupnosti poptávaného zboží.

* označená pole jsou povinná.