Materiály ze dřeva

Materiály ze dřeva

Materiál ze dřeva & materiál vyrobený na bázi dřeva.

 .
Skladové produkty:
OSB desky, MFP desky, KVH hranoly,  Palubky,  střešní latě, stavební řezivo, Cetris (cemento-vláknité) desky.
.
Sortiment na objednávku:
OSB desky – traťové dodávky nad 8 palet, MFP desky – traťový sortiment nad 8 palet, KVH – 150 různých profilů a délek, BSH – lepené hranoly na zakázku v pohledové i nepohledové kvalitě, Speciální palubky a obklady fasád, vč. povrchové úpravy, terasy – dřevěné i dřevo-plastové, plotovky, překližky – stavební, obalové, truhlářské, fóliované, krovy a vazby na zakázku, kompaktní desky, Dřevovláknité difuzně otevřené izolační desky Steico a Agepan, I-nosníky na bázi  OSB lamel, příhradové konstrukce.
.
Kontaktujte nás na tel. 226 539 130, případně info@woodcote.cz, technické informace získáte přímo u specialisty na martin.vavra@woodcote.cz.

drevosortiment
KATALOG S KOMPLETNÍM SORTIMENTEM DŘEVA
Stáhnout kalatog dřeva


Materiály ze dřeva - sortiment

»

OSB desky

Nosné desky OSB pro realizaci stěnových, podlahových i střešních konstrukcí v suchém i vlhkém prostředí.
.
SKLADEM PLNÝ SORTIMENT NA VŠECH POBOČKÁCH ZA NEJLEPŠÍ CENY
 

»

KVH a BSH hranoly – konstrukční, sušené, masivní a vrstvené dřevo

KVH – konstrukční, sušené, masivní dřevěné hranoly pro trvalé konstrukce dřevostaveb, střech, pergol, altánů, podhledů, stěn a výrobu příhradových vazníků.
.
BSH – lepené lamelové dřevo, výroba na automatických linkách (max. rozměr prvku 0,24 x 2 x 35 [m]). Nastavení délky lamel zubovitým stykem.

Terasová prkna ze sibiřského modřínu

Dřevo sibiřského modřínu má dobrou odolnost vůči dřevokazným houbám a je tak předurčeno pro použití ve venkovním prostředí. Sibiřský modřín má žluto-červený odstín. Živá struktura tohoto  trvanlivého dřeva tvoří základ pro konstrukci moderních teras.
 .
Jemnoletý sibiřský modřín z nejlepších lesních porostů vyniká optimálním poměrem mezi cenou a vlastnostmi a díky tomu tak získává stále na větší oblibě.
.
TERSOVE PROFILY NACRT
.
 IMG_2723 Douglaska 1
Katalog terasových prken
Ceník terasových prken

»

MFP desky

MFP desky - dřevěné desky MFP mají velké použití a využití ve stavebnictví, nosné stavební díly pro konstrukce dřevostaveb, plovoucí podlahy, nástěnné obklady, záklopy střech a stropů, také v nábytkářském průmyslu, vybavení obchodů, k dekorativnímu použití atd.

Palubky

Dřevěné obkladové a podlahové palubky. Skladový sortiment na vybraných pobočkách - SM klasik v síle 12,5, 14, 16 a 19mm, podlahové 24mm. Na objednání lze dodat též palubky vyrobené z jiných dřevin různých profilech a délkách, ev. na zakázku již povrchově upravené.

»

Profilové dřevo

Palubky, plotovky, podlahová prkna, různé dřeviny a profily vyrobené na nejmodernějších CNC strojích našich i zahraničních výrobců.

Stavební řezivo

V našem skladovém sortimentu naleznete hranoly, prkna, fošny a kvalitní impregnované střešní latě.
.
Stavební řezivo je u nás vždy správně skladované a proložené.
.
Rádi Vám zpracujeme přesnou cenovou nabídku ať již na jednotlivé odběry, na kompletní zakázky krovů, nebo dodávku materiálů pro celé dřevostavby.
.
Zboží můžeme dopravit přímo na stavbu společně s OSB deskami a ostatními materiály. Stavebním firmám a velkoodběratelům poskytujeme velmi zajímavé slevy.
 

ZnačkyPoptávka

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste získali další informace? Vyplňte, prosím, následující formulář a my Vám v případě zájmu vyhotovíme cenovou nabídku s informací o dostupnosti poptávaného zboží.

* označená pole jsou povinná.
pravidly pro zpracování osobních údajů za účelem vyřízení Vaší záležitosti
a nebudou dále uchovávány.*