KVH a BSH hranoly – konstrukční, sušené, masivní a vrstvené dřevo

KVH a BSH hranoly – konstrukční, sušené, masivní a vrstvené dřevo

KVH – konstrukční, sušené, masivní dřevěné hranoly pro trvalé konstrukce dřevostaveb, střech, pergol, altánů, podhledů, stěn a výrobu příhradových vazníků.
.
BSH – lepené lamelové dřevo, výroba na automatických linkách (max. rozměr prvku 0,24 x 2 x 35 [m]). Nastavení délky lamel zubovitým stykem.


Nabídka - KVH a BSH hranoly – konstrukční, sušené, masivní a vrstvené dřevoPoptávka

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste získali další informace? Vyplňte, prosím, následující formulář a my Vám v případě zájmu vyhotovíme cenovou nabídku s informací o dostupnosti poptávaného zboží.

* označená pole jsou povinná.
pravidly pro zpracování osobních údajů za účelem vyřízení Vaší záležitosti
a nebudou dále uchovávány.*
Hlavní výhody KVH a BSH hranolů:
  • Výběrové dřevo – dřevo určené pro výrobu KVH hranolů prochází přísnou kontrolou jakosti již před prvním krokem ke zpracování.
  • Sušené dřevo – Materiál je vysušen na 15% vlhkost, čímž je zaručena stabilita a tvarová stálost.
  • Hoblovaný povrch, nekonečný spoj – hranoly jsou 4 straně opracovány na CNC strojích. Tímto vysoce sofistikovaným způsobem opracování je zaručena přesnost a díky vysoce pevnostním spojům lze dosáhnout vlastností, které klasicky rostlé dřevo nemá. Rovinu, množství vad a konstrukční délky až do 16m.
  • Sražené hrany – všechny profily mají díky čtyřstrannému opracování přesně sražené hrany. Díky tomu je práce s tímto materiálem nejen bezpečná ale i mnohem příjemnější než při práci se surovým stavebním dřevem
  • Ochrana proti škůdcům – díky průmyslovému sušení při vysokých teplotách jsou eliminovány možné zárodky škůdců, nebo dřevokazných hub. Díky ohoblování všech ploch jsou také odstraněny pozůstatky kůry a vrstvy dřeva těsně při povrchu, která je nejméně hustá a také nejvíce napadnutelná. Na vyžádání lze objednat KVH hranoly již namočené v impregnaci, buď bezbarvé, nebo doplněné o pigment.
  • Zdravý materiál – Hranoly KVH neobsahují žádné zdravotně závadné látky, spoje jsou pojeny lepidel na bázi PUR, tedy bez obsahu formaldehydu.
  • Úspora času a ztratného – Jelikož KVH hranoly prochází sofistikovaným výrobním procesem a jeho vlastnosti jsou stabilizovány, jsou prakticky eliminovány náklady na třídění a výběr jednotlivých kusů.
Tradice, zázemí, servis. - Díky velkému počtu skladových délek a servisu výrobce (nářezové plány) lze minimalizovat též prořez. Při objednávkách na celé akce (cca 10m3) lze dopravit objednaný materiál na stavbu přímo z výrobního závodu, kde dopravné je 0,-Kč. Lze objednat plný sortiment, díky skladové kapacitě a 75-leté tradici našeho dodavatele.