O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Pro naši pobočku v Praze – Ruzyni aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Skladníka:

Nabízíme Vám:

  • nástup dohodou
  • dobrá dostupnost do zaměstnání
  • podporu vedení pobočky a příjemný kolektiv
  • fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení spolupráce
  • stravenky
  • 1 až 3 dny na zotavenou (tzv. sick day)
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost nadpracovat si hodiny/ proplácení přesčasů
  • jednosměnný provoz, tj. 8 hodin práce denně
  • zařízení zkoušek na VZV a kompletní zaučení
  • slevy na prodávané zboží
  • firemní akce

Co bude Vaší náplní práce:

  • Obsluha zákazníků – předání/ naložení požadovaného zboží
  • Vykládka/příjem a nakládka zboží pomocí VZV
  • Kontrola dodacích listů
  • Řádné vedení skladu

Měl by jste mít a umět:

  • Předchozí pracovní zkušenosti na pozici skladníka
  • Zkušenosti s řízením VZV – nutná zkušenost / pokud nemáte aktivní průkaz zařídíme obnovení
  • Čistý trestní rejstřík
  • Znalost stavebních materiálů – velkou výhodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 128 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.