O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Pro naši pobočku v Praze Lahovicích aktuálně sháníme nového kolegu na pozici Skladníka:

Nabízíme Vám:

  • fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu
  • nástup ihned či dohodou
  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení spolupráce
  • stravenky po zkušební době
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost nadpracovat si hodiny/ proplácení přesčasů
  • jednosměnný provoz, tj. 8 hodin práce denně
  • pracovní doba 6 -17:00, Po – Pátek, střídavá praovní doba s kolegou
  • zařízení zkoušek na VZV
  • Autobusová zastávka hned u pobočky

Co bude Vaší náplní práce:

  • Obsluha zákazníků – předání/ naložení požadovaného zboží
  • Vykládka/příjem a nakládka zboží pomocí VZV
  • Kontrola dodacích listů
  • Řádné vedení skladu

Měl by jste mít a umět:

  • Předchozí pracovní zkušenosti na pozici skladníka
  • Zkušenosti s řízením VZV – nutná zkušenost / pokud nemáte aktivní průkaz zařídíme obnovení
  • Čistý trestní rejstřík
  • Znalost stavebních materiálů – velkou výhodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp tiff txt rtf odf pdf doc docx ppt pptx.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.