O Woodcote

Společnost WOODCOTE si i ve třetí dekádě vlastní existence drží svěžího startupového ducha a atmosféru rodinné firmy. WOODCOTE má podobné DNA jako sportovní tým, který vždy táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, kam byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z dalších oborů, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky odpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Do našeho týmu produktových manažerů rádi přijmeme nového kolegu, který bude zodpovědný za divizi: Voda - topení - plyn.

Tato pozice je velmi vhodná pro cílevědomé obchodní zástupce se zaměřením na VTP, kteří se chtějí kariérně posunout na vyšší úroveň, chtějí uplatnit své dosavadní zkušenosti a rádi by sami vybudovali něco, co za nimi bude vidět.

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost svěřené portfolio produktů a dodavatelů v oblasti VTP
  • Výběr dodavatelů a příprava obchodních smluv
  • Rozšiřování portfolia produktů o nové, tvorba technických podkladů
  • Produktové školení pro zaměstnance či obchodní partnery
  • Produktová podpora a servis obchodním zástupcům
  • Aktualizace nákupních i prodejních cen, tvorba ceníků
  • Nastavování strategie prodeje v rámci celé společnosti
  • Návrh plánu se zaměřením na obrat a marži
  • Spolupráce s obchodními zástupci (návštěva obchodních partnerů, tvorba nabídek)
  • Aktivní obchodování a podílení se na prodeji produktů ve svěření produktové skupině
  • Průzkum konkurenčních produktů

Profil vhodného uchazeče:

  • máte prokazatelné zkušenosti v oblasti nákupu, nebo prodeje VTP produktů
  • rádi tvoříte a budujete a chcete smysluplnou práci zaměřenou na výsledky
  • Máte osobní znalosti a zkušenosti, které umíte skutečně realizovat
  • Jste aktivním řidičem (cestování po celé ČR)
  • Jste zodpovědná a samostatná osobnost

Nabízíme:

  • full time pracovní úvazek
  • podporu ve všech směrech
  • možnost seberealizace, pracovního i finančního růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • otevřenou a dynamickou firemní kulturu
  • stravenky po zkušební době
  • 1 sick day
  • 4 týdny dovolené
  • firemní vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • slevu na firemní produkty
  • firemní akce

Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj životopis.

Již teď se těšíme na spolupráci!

Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif, jpg, png, bmp, tiff, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.
Pobočky, pro které tato pozice platí

Ostatní pozice na této pobočce