O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Máte zkušenosti ze stavebního trhu a nenašli jste správný inzerát ??

Pokud se rozhlížíte na trhu práce a vstoupili jste na naše kariérní stránky, děkujeme a velmi si vážíme Vašeho zájmu. Může se stát, že jste však nenašli pozici, na kterou by jste rádi reagovali.

Proto jsme připravili tento inzerát právě pro Vás. Jeden nikdy neví, kdy se situace změní a budeme Vám moci nabídnout zajímavé zaměstnání, kde využijete Vaše odborné zkušenosti ze stavebního trhu.

Zašlete nám Váš strukturovaný životopis prosím na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 128 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.