O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Co Vás Čeká?

  • komunikace se zákazníky společnosti
  • prodej a nabídka produktů stávajícím zákazníkům
  • vyjednávání o cenách, nabídkách, hledání nejvhodnějšího řešení
  • navazování nových obchodních kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí
  • péče o zákazníky společnosti
  • poskytování technických/odborných konzultací zákazníkům ohledně nabízeného/poptávaného produktu

Uvítáme:

  • obchodní praxi s výše uvedeným – obor stavebnictví nutnost
  • smysl pro obchod
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • dobrou zákaznickou orientaci
  • touhu po výsledcích
  • uživatelská znalost PC – denní využití
  • aktivní řidič
  • samostatnost, flexibilitu a odpovědnost

Rádi vám nabídneme:

  • zajímavé fixní ohodnocení a měsíční prémie z prodeje
  • portfolio stávajících zákazníků, o které budete pečovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • příjemný pracovní kolektiv, zázemí společnosti
  • firemní automobil, telefon, notebook
  • stravenky
  • 1 až 3 dny na zotavenou
  • flexibilní pracovní dobu a home office
  • pracovní poměr na dobu 1 roku, prodloužení na dobu neurčitou, případně dále dle domluvy
  • zaměstnanecké slevy na prodávané produkty
  • občerstvení na pobočkách
  • firemní akce

Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám svůj životopis na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Budeme se těšit na spolupráci!

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 128 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.