O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Co Vás Čeká?

  • komunikace se zákazníky společnosti
  • prodej a nabídka produktů sortimentu Voda/topení/plyn stávajícím zákazníkům
  • vyjednávání o cenách, nabídkách, hledání nejvhodnějšího řešení
  • navazování nových obchodních kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí
  • péče o zákazníky společnosti
  • poskytování technických/odborných konzultací zákazníkům ohledně nabízeného/poptávaného produktu

Uvítáme:

  • obchodní praxi s výše uvedeným - obor Voda/topení/plyn nutnost
  • smysl pro obchod
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • dobrou zákaznickou orientaci
  • touhu po výsledcích
  • uživatelská znalost PC - denní využití
  • aktivní řidič
  • samostatnost, flexibilitu a odpovědnost

Rádi vám nabídneme:

  • fixní ohodnocení a měsíční prémie z prodeje
  • portfolio stávajících zákazníků, o které budete pečovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • příjemný pracovní kolektiv, zázemí společnosti
  • firemní automobil, telefon, notebook
  • stravenky
  • 1 den na zotavenou
  • flexibilní pracovní dobu a home office
  • pracovní poměr na dobu 1 rok, prodloužení na dobu neurčitou, případně dále dle domluvy
  • zaměstnanecké slevy na prodávané produkty
  • občerstvení na pobočkách
  • firemní akce

Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám svůj životopis, nebo nás kontaktujte pro více informací.
Budeme se těšit na spolupráci!

Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif, jpg, png, bmp, tiff, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.
Pobočky, pro které tato pozice platí

Ostatní pozice na této pobočce