O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Společnost Woodcote příjme do svého obchodního týmu nového člena na pozici Obchodní zástupce pro region Praha a okolí.

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

  • Budete v denní komunikaci se zákazníky společnosti
  • Budete mít za cíl prodávat a nabízet zboží naším stávajícím zákazníkům – jednat o cenách, nabídkách, hledat řešení a případné kompromisy
  • Budete navazovat nové obchody s novými zákazníky
  • Budete v terénu – u zákazníka, dodavatele a všude kde bude obchodní potenciál
  • Budete zvyšovat zákaznickou spokojenost
  • Budete v komunikaci také s dalšími členy společnosti
  • Budete pro zákazníky připravovat cenové nabídky, které obstojí před konkurencí

 A co máte, víte nebo umíte?

  • Máte předešlé obchodní zkušenosti ze stavebního prostředí
  • V ideálním případě rozumíte suché stavbě
  • Umíte mluvit se zákazníkem a přesvědčit ho na Vaši stranu
  • Umíte být pro zákazníka partnerem
  • Máte adekvátní vzdělání
  • Umíte používat PC na lepší úrovni, máte zkušenost s prací s interním systémem
  • Máte platný řidičský průkaz

Rádi bychom Vám nabídli:

  • Zajímavý fixní plat – dle zkušeností
  • Měsíční prémie z odvedeného výkonu
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Firemní automobil, telefon, notebook
  • Nástup dohodou
  • Smlouvu na dobu určitou jednoho roku, poté možnost prodloužení na neurčito
  • Stravenky po zkušební lhůtě v hodnotě 80 Kč/ den
  • 4 týdny dovolené
  • 1 až 3 dny sick day
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží

V případě, že Vás tato pozice zaujme zašlete svůj strukturovaný životopis na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp tiff txt rtf odf pdf doc docx ppt pptx.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.