O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Společnost Woodcote CZ a.s. je částí skupiny Woodcote Group, která je jednou z největších stavebních skupin v České republice a na Slovensku a s více než 600 zaměstnanci dosahuje ročního obratu 5MD CZK.

Momentálně obsazujeme nově vytvořenou pozici: Manažer logistiky a distribuce v Praze v Lahovicích.

Odpovědnosti:

  • Zákaznický servis
  • Řízení skladu
  • Logistika
  • Optimalizace dodávek dodavatele
  • Zlepšování míry spokojenosti zákazníků
  • Řízení personálního výkonu zaměstnanců
  • Řízení nákladů
  • Dosahování KPI
  • Přímý reporting regionálnímu řediteli Prahy a nepřímý reporting generálnímu řediteli skupiny
  • Odpovědnost za dodržování strategie skupiny

Nabízíme Vám:

  • Osobní růst na úrovni vrcholového managementu; generální management
  • Špičkový platový balíček odpovídající této pozici v pražském regionu.
  • Mzda odpovídající kompetencím
  • Práci dle aktuálních trendů a nejnovější metodiku trhu

Tato pozice je určená pro:

  • Vysoce motivovanou osobnost s individuálním přístupem
  • Tvůrce a člověka, který je schopen motivovat a vést tým
  • Osobnost se silnými argumentačními schopnostmi
  • Osobnost, která pracuje ve vysokém nasazení a nemá strach z prašného prostředí stavebních materiálů

Pokud jsme Vás pozicí zaujali, a cítíte, že v této pozici byste se mohli realizovat, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp tiff txt rtf odf pdf doc docx ppt pptx.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.