O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

WOODCOTE CZ, a.s., přední dodavatel v prodeji stavebních materiálů na českém trhu přijme nového kolegu/kolegyni na pozici prodejce TZB sortimentu.

Pracovní náplň:

  • Obsluha zákazníka, asistence v nákupu zboží
  • komunikace s kolegy a zákazníky
  • technické poradenství
  • práce s interním systémem
  • fakturace
  • dohlížení na stav skladových zásob, objednává zboží
  • zajištění dopravy zboží
  • práce s kasou/hotovostí

Co od Vás očekáváme?

  • středoškolské vzdělání
  • předchozí pracovní zkušenosti s prodejem
  • orientace ve stavebních materiálech výhodou (pokud není, rádi zaučíme)­
  • komunikativní osobnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zájem o zákazníka a schopnost poradit
  • znalost fakturace výhodou
  • pečlivost a odpovědnost

Rádi Vám nabídneme:

  • Nástup dle dohody
  • Stabilní zázemí pobočky, příjemný kolektiv
  • Stabilní základní mzdu + měsíční motivační prémie
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku/ posléze prodloužení na dobu neurčitou
  • Podporu kolektivu i vedení
  • Odborní zaškolení
  • Stravenky
  • 1 až 3 dny sick day/dny na zotavenou
  • 8 hodinovou pracovní dobu
  • možnost napracovat si hodiny/ přeplácené přesčasy
  • občerstvení na pracovišti
  • zaměstnanecké slevy na prodávané zboží
  • firemní akce

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis. Budeme se těšit na spolupráci.

Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif, jpg, png, bmp, tiff, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.
Pobočky, pro které tato pozice platí

Ostatní pozice na této pobočce

SKLADNÍK
Stavebniny WOODCOTE Brno Traťová
Specialista prodeje
Obchodní zástupce