O Woodcote

Společnost WOODCOTE si i ve třetí dekádě vlastní existence drží svěžího startupového ducha a atmosféru rodinné firmy. WOODCOTE má podobné DNA jako sportovní tým, který vždy táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, kam byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z dalších oborů, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky odpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Pracovní náplň:
– odpovědnost za chod půjčovny strojů a nářadí
– přeprava, kontrola svěřené techniky
– zajištění dobrého technického stavu a údržba strojů a nářadí
– denní­ komunikace se členy a zákazníky pobočky
– poskytování odborného poradenství našim zákazníkům
– práce s interním obchodním systémem
– telefonické oslovení stávajících klientů s nabídkou půjčovny
– práce s kasou/hotovostí

Profil uchazeče:
– středoškolské vzdělání/ odborné vyučení
– předchozí pracovní zkušenosti s výše uvedenou pracovní náplní ­
– Komunikativní a příjemná osobnost
– uživatelská znalost práce na PC
– zájem o zákazníka a umění­ poradit
– znalost fakturace výhodou
– samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Rádi Vám nabídneme:
– Nástup dle dohody
– Stabilní zázemí pobočky
– Stabilní základní mzdu + měsíční motivační prémie
– Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku/ posléze prodloužení na dobu neurčitou
– Podporu vedoucího zaměstnance
– Odborní zaškolení
– Stravenky po zkušební lhůtě
– 1 den sick day/den na zotavenou
– 8 hodinovou pracovní dobu
– možnost napracovat si hodiny/ přeplácené přesčasy

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Budeme se těšit na spolupráci.

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 5 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp tiff txt rtf odf pdf doc docx ppt pptx.
Údaje zadané do formuláře budou zpracovány a uchovány v souladu s našimi pravidly pro zpracování osobních údajů jen a pouze za účelem vyřízení Vaší záležitosti.