O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Pracovní náplň:
– odpovědnost za chod půjčovny strojů a nářadí
– přeprava, kontrola svěřené techniky
– zajištění dobrého technického stavu a údržba strojů a nářadí
– denní­ komunikace se členy a zákazníky pobočky
– poskytování odborného poradenství našim zákazníkům
– práce s interním obchodním systémem
– telefonické oslovení stávajících klientů s nabídkou půjčovny
– práce s kasou/hotovostí

Profil uchazeče:
– středoškolské vzdělání/ odborné vyučení
– předchozí pracovní zkušenosti s výše uvedenou pracovní náplní ­
– Komunikativní a příjemná osobnost
– uživatelská znalost práce na PC
– zájem o zákazníka a umění­ poradit
– znalost fakturace výhodou
– samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Rádi Vám nabídneme:
– Nástup dle dohody
– Stabilní zázemí pobočky
– Stabilní základní mzdu + měsíční motivační prémie
– Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku/ posléze prodloužení na dobu neurčitou
– Podporu vedoucího zaměstnance
– Odborní zaškolení
– Stravenky po zkušební lhůtě
– 1 den sick day/den na zotavenou
– 8 hodinovou pracovní dobu
– možnost napracovat si hodiny/ přeplácené přesčasy

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Budeme se těšit na spolupráci.

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 128 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.