O Woodcote

Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy. Ve své DNA má vlastnosti sportovního týmu, který táhne za jeden provaz.

  • Hledáte práci, do které byste se těšili?
  • Rádi byste zúročili praxi ve stavebním oboru?
  • Máte zkušenosti z jiného oboru, které u nás můžete uplatnit?
  • Chcete se aktivně podílet na budování svobodné a společensky zodpovědné firmy?

Pokud jste si odpověděli kladně aspoň na tři otázky, pak by se vám u nás mohlo líbit.

Popis pozice

Máte zkušenosti s online prodejem a distribucí prodaného zboží k zákazníkům?

Jsme prodejce stavebního materiálu a vzhledem k rozvíjející se oblasti e-commerce se nám vytvořil prostor pro novou pozici logistika kooperujícího s týmem e-commerce na naší pobočce stavebnin/distribučního centra v Lahovicích

Co tě čeká?

  • samostatní i týmová práce v okruhu fajn kolegů
  • objednávání dopravy v rámci zakázek našich e-shopu
  • koordinace distribuovaného zboží směrem k zákazníkům
  • poradenství ohledně možnosti přepravy různých typu stavebního materiálu
  • spolupráce se zákaznickým servisem, podpora e-commerce
  • spolupráce s pracovníky skladu na pobočce v Lahovicích
  • podílení se na koordinaci dopravy pro pobočku v Lahovicích
  • komunikace s logistickými společnostmi

Nabídneme ti:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stabilní zázemí a kompletní zaškolení
  • podporu ve všech směrech
  • možnost seberealizace, pracovního i finančního růstu
  • motivující finanční ohodnocení – umíme ocenit tvoje výsledky
  • otevřenou a dynamickou firemní kulturu
  • stravenky po zkušební době
  • 1 sick day
  • 4 týdny dovolené
  • občerstvení na pracovišti
  • slevu na firemní produkty
  • firemní akce

Co od tebe čekáme?

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • měl/a by si se cítit komfortně v práci s PC – Outlook, Excel, internet
  • dobrou komunikaci a profesionální přístup
  • nekonfliktní přístup
  • organizovanou osobnost
  • zkušenosti z plánovaním logistiky, nebo distribucí zboží

Pokud jsme tě našim inzerátem zaujali, neváhej nám zaslat svůj životopis na personalni@woodcote.cz nebo vyplňte formulář ON-LINE.

Těšíme se na spolupráci!

Pobočky, pro které tato pozice platí
Formulář
Pouze jeden soubor.
Limit 128 MB.
Povolené typy: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.