Naše vědomosti pro váš zisk!

Společnost Woodcote Group "Zelená energie" je vaším dokonalým partnerem pro řešení v oblasti udržitelné energie. Jako odborníci na poli solární energie, skladování energie a e-mobility jsme neustále připraveni vám pomoci a poradit. V kombinaci s naším rozsáhlým sortimentem výrobků zajistíme, aby váš projekt byl úspěšný.

Výhody spolupráce s Woodcote Group "Zelená energie":

  • Komplexní sortiment pro fotovoltaické elektrárny
  • Technické poradenství na míru od odborníků
  • Jedinečná kontrola kvality našich výrobků

Proč zvolit řešení právě od nás?

Woodcote Group "Zelená energie" je distributor poskytuje malo- i velkoobchodníkům kompletní služby v oblasti udržitelné energie. Našim zákazníkům nabízíme rozmanitou škálu produktů pro udržitelnou budoucnost s komplexním servisem a podporou.

 

Jedinečná kontrola kvality

Náš kontrolní tým dbá na nejvyšší kvalitu solárních modulů a příslušenství a dohlíží na celý výrobní proces. S námi vždy víte, co dostanete.

Technická podpora

Potřebujete asistenci při přípravě projektu, s poprodejním servisem nebo se záručním procesem? Nechte vše na nás. Náš zkušený servisní tým vám vždy pomůže přijít na nejlepší řešení.

Navštivte nás

 

Miroslav Páv Filip Vailing
+420 605 499 861 +421 910 704 780
zelenaenergie@woodcote.cz zelenaenergie@woodcote.cz

 

Hledáme nové partnery

Hledáme realizační firmy, které zajímá oblast FVE a chtějí se realizovat v rychle rostoucím odvětví udržitelných energií.

Nabízíme pružný model spolupráce na míru vašim možnostem a kapacitě, díky kterému můžete svým klientům poskytnout profesionální služby v oblasti FVE.