Jsme jednička ve stropních podhledech v ČR

Vlajkovou lodí naší nabídky jsou bezesporu stropní podhledy. Jsme jedničkou v České republice co se týče množství materiálů i značek - máme největší skladové zásoby minerálních podhledů.

Námi dodávané systémy stropních podhledů potkáte v supermarketech, skladech, letištích, průmyslových halách, čerpacích stanicích, nemocnicích i školách a tělocvičnách. Narazíte na ně běžně i v office centrech, garážích, gastronomických provozech, skladech i v běžné bytové výstavbě.

Systémy stropních podhledů pomáhají řešit specifické požadavky na akustiku, přístup k technickým rozvodům, kontrolu teploty a vlhkosti, požární odolnost, sterilitu, kvalitu ovzduší. Vyčnívají pro svůj skvělý design, světelnou účinnost, snadnou údržbu nebo odolnost v mokrých a vlhkých prostředích.

Všechny tyto podhledy musí splňovat přísné technické a uživatelské požadavky. Mezi ně patří mechanická pevnost a stabilita, bezpečnost při užívání, hygienické požadavky, ochrana zdraví a životního prostředí a požární bezpečnost. Podhledy v naší nabídce také excelují svými tepelně-technickými a akustickými vlastnostmi, které vám zaručí úsporu energií a ochranu proti hluku.

V naší nabídce najdete minerální, kovové i dřevěné podhledy, stěnové, závěsné a protipožární systémy stejně jako samostatně zavěšené podhledové prvky a integrované osvětlení.

Podívejte se na náš Katalog stropních podhledů, kde najdete kompletní nabídku všech značek a produktů.