Zábradlí má za úkol zajistit bezpečnost osob před pádem a poskytovat dostatečnou oporu při chůzi po schodišti. Na zřeteli je třeba mít jeho dostatečnou výšku, neboť ta zajistí bezpečnost člověka i při naklonění do prostoru. Nízké zábradlí tuto funkci nesplní. Výšky zábradlí jsou navrhovány v rozmezí 90 až 110 cm. Výplně zábradlí zase zabezpečují svým řešením ochranu dětí případně domácích mazlíčků proti propadnutí.

Jak vybrat zábradlí

Zábradlí u schodiště lze koncepčně pojmout jako plné nebo výplňové. Plné zábradlí tvoří celistvá stěna ze dřeva, zdiva, sádrokartonu, tvrzeného či nerozbitného skla případně jiného materiálu. Výplňové zábradlí je tvořeno ze sloupků či prutů vkládaných do výplňových polí. Sloupky i výplně jsou řešeny za použití nejrůznějších materiálů. K nejpoužívanějším patří nerezové výplně duté i plné. Sloupky od firmy JAP jsou k dostání v širokém rozsahu možností a kvalitě zabezpečující pohodlí při užívání zábradlí a jednoduchost při jeho údržbě.

Přírodní dřevěná madla, která jsou v nabídce jako další prvek, zajišťují opravdu komfortní kontakt člověka se zábradlím. Zábradlí JAP jsou příjemná na dotek a zároveň bezpečná a elegantní. Jejich provedení uspokojí i náročné zákazníky a navíc spolehlivě odpovídají tvaru lidské ruky. Jsou vyráběna z materiálu v odstínu přírodní buk a mahagon. Mezi další nabízené varianty patří jasan, javor a dub. Našim zákazníkům vycházíme vstříc a po domluvě dodáváme zábradlí s madly dle volby zákazníka.

Účelnost a styl, to je zábradlí JAP

Zábradlí JAP jsou odrazem současných trendů ve vybavování interiérů. Nerezové materiály jsou moderní a trvanlivé zároveň. I v extravagantně pojatém interiéru lze kovové schodišťové těleso v podobě tvarovaných profilů zdůraznit nerezovými lanky či kovovými dráty. V interiéru klasickém nebo dokonce rustikálním najde své uplatnění zábradlí s dřevěným madlem.

Kladen je důraz na příjemné držení madel, a proto jsou madla dodávána v oblých tvarech. Hranaté tvary totiž při uchopení působí nepříjemně a mohou dokonce způsobit bolest. I velikost madla je důležitá. Příliš malý průměr či úzký profil budí v člověku pocit nejistoty. Příliš velký profil naopak může způsobit nemožnost ruky madlo dostatečně obejmout, čímž dochází ke smeknutí a nedostatečné opoře. Madla firmy JAP jsou dodávána právě z těchto důvodů v optimálním průměru od 6 do 8 cm.

Proč zábradlí JAP
Proč zábradlí JAP

Zábradlí JAP – designový prvek do vašeho interieru

V programu firmy naleznete prostorově úsporná, elegantní nerezová zábradlí z oceli ve vysokém stupni kvality zpracování i materiálu. Schodiště opatřená zábradlím firmy JAP se pro váš interiér stanou nejhezčím spojením mezi dvěma patry. Program této firmy zahrnuje rozsáhlou paletu schodišťových a dalších zábradlí pro jakýkoli vkus a náročnost. Zábradlí lze do detailů přizpůsobit příslušnému modelu schodů a nabídnout tak maximální bezpečnost pro celou rodinu. Zábradlí JAP je zárukou kvality a komfortu používání.

Kde koupit zábradlí JAP levně

Zábradlí JAP můžete nakoupit v síti prodejců po celé ČR. Stále více zákazníků však využívá moderní způsob nákupu stavebních materiálů i doplňků do domu či bytu, a to přes internet. Nákupem zábradlí na internetu nejen že ušetříte čas potřebný k návštěvě prodejce či prodejců, ale také uspoříte peníze. Zábradlí JAP jednoduše a rychle nakoupíte na internetových stavebninách Baushop.cz. Vámi objednané zábradlí vám zašleme do 10 dnů až k vám. Neváhejte a objednejte zábradlí JAP za akční ceny právě teď !