Stojíte právě před zásadní otázkou budování a nákupu vnitřních interiérových dveří? Snažíte se pro váš stísněný prostor nalézt adekvátní řešení v podobě moderních prvků, jež budou náležitým způsobem plnit svoji funkci? Pak do svého výběru nezahrnujte pouze klasické obložky, ale také stavební pouzdra, která se stala téměř nedílnou součástí jakékoliv stavby, ať už jde o rodinné domy nebo komerční objekty.

Speciální ocelová konstrukce precizního zhotovení, obsahuje kromě běžného rámu, také  stavební pouzdro, do kterého mohou následně zajíždět vaše interierové dveře. Produkt, který vám svými předpoklady přináší pouze samé klady a pozitiva. To vše se týká nejen poměrně snadné montáže, vhodného prostoru pro umístění výrobku, ale také praktické stránky z hlediska otevírání dveří a estetičnosti.

Přínos stavebního pouzdra

Použitím stavebních pouzder namísto klasických dveřních futer vám přinese řadu  výhod. Jak již bylo zmíněno výše, nemusíte si do cesty a úzké chodby stavět klasické interiérové dveře, díky stavebním pouzdrům můžete pohodlně zasunout dveře do připraveného stavebního pouzdra a tím ušetřit spoustu drahocenného prostoru v interiéru. Limitováni samozřejmě nebudete ani rozměry stavebních otvorů a předpokládaných dveří. Širokou škálu velikostí vám mohou zajistit například stavební pouzdra značky Alvelis nebo JAP. Propracované a konstrukčně dokonalé produkty, které se honosí svojí pevností a příjemnou dlouhověkostí.

Stavební pouzdra jsou určeny nejen pro zděné příčky, ale také sádrokartonové zdi. Můžete si vybrat z jednokřídlých stavebních dveřních pouzder či dvoukřídlých, jež mohou disponovat souběžným otevíracím mechanismem. Oba dva výše zmínění výrobci však nespoléhají pouze na precizní materiály pro konstrukci svých výrobků. Stavební pouzdra JAP i Alvelis nabízí kvalitu v těch nejmenších detailech, jako jsou ložiska, spoje, apod. Díky tomu se po osazení vhodných dveří, dočkáte tichého a plynulého chodu. A věřte, že během velice krátkého okamžiku budete ve svém domě chtít instalovat pouze stavební pouzdra libovolných velikostí.

Kde koupit stavební pouzdra levně

Pakliže navíc hledáte stavební pouzdra Alvelis a JAP za zcela bezkonkurenční ceny, zaujme vás naše nabídka na StavbaOnline.cz. Nejenom že dostanete dopravu zdarma už při objednání jednoho kusu, ale budou vám poskytnuty kvalifikované rady týkající se výběru a následné montáže stavebních pouzder. Zjednodušte si své každodenní bytí v domácnosti a aplikujte do vlastního interiéru desingově velmi zajímavé a také praktické stavební pouzdra. Podlehněte kouzlu jednoduchosti a nápaditosti, jež vám stavební pouzdra JAP přináší.