Dřevo patří k vůbec nejstarším materiálům využívaných člověkem - a nejen ve stavebnictví se i nadále těší velké oblibě. Dřevo je materiál poměrně odolný - dlouhé životnosti se ovšem těší jen při správné “životosprávě”. Ať už se staráte o zahradní nábytek, dřevěné profily, okna a dveře nebo rovnou celou dřevostavbu či srub, neobejdete se bez kvalitní ochranné péče.

Tu poskytuje společnost Remmers, založená v roce 1949 Bernhardem Remmersem, která je po více než 70 letech existence stále nezávislou rodinnou firmou. Remmers se specializuje na výrobu stavebně chemických produktů, barev a laků na dřevo i průmyslových laků. Firma zaměstnává více než 1 500 vysoce kvalifikovaných pracovníků, vyrábí přes 400 produktových systémů a má dlouhodobé zkušenosti v nejdůležitějších oblastech stavebně chemického oboru.

Stabilně vyhledávanou položkou v katalogu společnosti Remmers jsou nátěry na dřevo pro interiér a exteriér. Všechny produkty byly původně vyvinuty pro řemeslníky, ale zároveň splňují požadavky profesionálních zpracovatelů, pokud jde o komfort při zpracování i trvanlivost.

V nabídce Baushopu najdete nejoblíbenější produkty značky pro údržbu a ochranu exteriérového i interiérového dřeva, jako jsou Remmers lazury vytvářející ochranný filtr pro povrchy se snadnou údržbou, nebo speciální lazury s ochranou dřeva pro exteriéry, kde je v rámci jednoho produktu impregnace, základní nátěr i vrchní lazura. Nedílnou součástí sortimentu jsou takové pečovací oleje Remmers, které využijete zejména v péči o zahradní nábytek. Na dřevo je Remmers - to víme na beton!