Vyberte si ze široké nabídky plastových oken se zaměřením na ekologickou šetrnost. Jedná se o moderní okna, která jsou optimálním řešením, velmi často používaným ve stavebnictví, protože ideálně prosvětlují interiér, umožňují větrání podkroví a poskytují výhled do okolí.


ANTRACITOVÁ střešní okna – moderní a ekologická

Nový moderní design střešních oken FAKRO, který se přizpůsobí každému interiéru.

FAKRO letos nově zařadilo do nabídky plastová střešní okna v atraktivním dekoru ANTRACIT. Jejich použití zdůrazní minimalistický design interiéru a jeho čisté linie. Skvělé se hodí i do místností, ve kterých se cílí na zachování umírněné barevnosti a nadčasovosti.

K výhodám plastových střešních oken FAKRO patří například jejich vysoká odolnost vůči vodě, to je činí ideálním řešením k instalaci v koupelně nebo kuchyni. Montáž oken vybavených trojskly společně s lemováním Thermo pak zlepšuje součinitel tepla až o 15 %, omezuje tak tepelné ztráty a zároveň šetří náklady na vytápění.

Během výroby plastových oken FAKRO je brán ohled i na péči o životní prostředí. K výrobě je používán ekologický granulát, který lze téměř ve 100 % opětovně recyklovat.

 

Vybírejte EKO-logicky

Vyrobit, spotřebovat a… znovu využít!

Recyklace není jen sběr starého papíru a plastových láhví. V dnešní době a při současném technologickém vývoji jsou i plastová okna produktem, který je šetrný k životnímu prostředí, a který lze snadno recyklovat.

Profily rámů střešních oken FAKRO jsou vyráběny až z 63 % z recyklovaného materiálu. Využití recyklovaných komponentů při výrobě plasto-hliníkových oken má obrovský vliv na ochranu životního prostředí. Díky těmto opatřením výrobci výrazně snižují množství odpadu a přispívají ke zmenšení poptávky ve stavebnictví po fosilních palivech, např. po ropě. Navíc u plastových oken lze kromě samotných PVC profilů znovu využít ze 100 % také ostatní materiály, jako jsou sklo, hliník a ocelové komponenty.

Plastová střešní okna se ideálně hodí do každého interiéru, také do místností se zvýšenou vlhkostí vzduchu – do kuchyní a koupelen. FAKRO nabízí střešní okna v klasické bílé barvě a také v atraktivních dekorech: zlatý dub nebo borovice, která se vzhledově neliší od přírodního dřeva a novinkou roku 2022 je zavedení dekoru ANTRACIT.


Informace o firmě FAKRO

Společnost FAKRO byla založena v roce 1991 jako soukromá firma se stoprocentním podílem polského kapitálu. Za dobu své působnosti se z malé rodinné firmy rozvinula na mezinárodní korporaci, která je v současné době světovou dvojkou na globálním trhu střešních oken. Je nejdynamičtější a nejrychleji se rozvíjející firmou v odvětví střešních oken na světě.

Platnost nabídky
-