Novinky v našem Affiliate programu

Náš Affiliate program aktuálně spadá pod naši mateřskou společnost WOODCOTE stavebniny. Provozujeme weby Baushop.cz a StavbaOnline.cz, již nějakou dobu ale klademe větší důraz právě na Baushop.cz. Je modernější, nabízí zákazníkovi větší počet produktů a dokončení nákupu je též snazší a pohodlnější. I proto Baushop zpravidla častěji aktualizujeme.

Nově je součástí našeho Affiliate programu také e-shop zaměřený na koupelnové vybavení a sanitu Baustore, a to v České republice (Baustore.cz) i na Slovensku (Baustore.sk). Podmínky jsou zde stejné jako u Baushopu i StavbaOnline a Baustore má také plnou marketingovou podporu.

Obecně stále platí, že vždy jednou měsíčně kontrolujeme a schvalujeme realizované objednávky. Neschválení je v 99 % způsobeno stornem zákazníka. Při schvalování provizí vždy hlídáme a upravujeme i výši provize dle realizované a zaplacené objednávky. Pokud je výsledná cena odlišná, tuto cenu upravíme i v Affiliate systému a ten následně změní absolutní výši provize.

Vždy ctíme reálnou výši dané transakce i do výše odměny našeho partnera. Affiliate program vnímáme jako dlouhodobý strategický kanál akvizice a vždy nám jde především o spokojenost našeho partnera.