Ahoj týme, máme to!!!!!

Takhle začínal e-mail, který na nás čekal v ranní poště a upřímně nám udělal radost. Baushop totiž na základě důkladné prověrky splňuje všechny podmínky nutné pro obnovu známky Certifikovaný obchod, kterou uděluje APEK – Asociace pro elektronickou komerci (Association of E-commerce).

S úspěšným dokončením certifikačního procesu Baushop prostřednictvím APEKu zároveň splňuje příslušná kritéria a získává možnost užívat mezinárodní známku Ecommerce Europe Trustmark.

Co to znamená pro naše zákazníky?

Co bychom byli bez našich zákazníků, pro které to děláme, a kteří s námi přestáli období, kdy jsme s novým týmem museli projít obtížným začátkem. Naštěstí nás společné řešení potíží stmelilo a posílilo, a také jsme si zvykli vítat změnu jako příležitost ke zlepšování.

Proto budeme rádi, když toto poselství přijmete jako zprávu, že neúnavně pracujeme na každém detailu e-shopu, a že nám můžete věřit.

Máme to - APEK certifikace


Děkujeme!

Vaší důvěry si vážíme. Děláme všechno pro to, abychom měli skladem co nejširší sortiment kvalitních a v praxi ověřených výrobků za férové ceny.

Přejeme vám krásné léto a úspěšné stavební projekty.

Tým Baushop, s. r. o.