Abyste se v nové koupelně cítili velmi příjemně a nerušeně, vytvoří Vám odborník s citem pro Vaše potřeby a tužby realistickou 3D vizualizaci. Vy uvidíte Vaši koupelnu dříve, než do ní vstoupíte. Vyladíme s Vámi všechny sebemenší detaily Vaší koupelny, nejen vzhled, funkčnost, ale i veškeré Vaše nevyslovené představy a přání. 

NOVĚ - OBSLOUŽÍME VÁS NA VŠECH NAŠICH DPK WOODCOTE POBOČKÁCH.

Výsledkem bude velmi realistická, kvalitní 3D vizualizace, která je základním předpokladem pro včasnou a správnou stavební přípravu, zdárné a rychlé provedení celého díla do nejmenších detailů.

STANDARD

presné zadání dle Vašich predstav

Vy nám sdělíte Vaši přesnou představu a my Vám ji zobrazíme v základní vizualizaci. Vaše připomínky grafik zapracuje do návrhu. Možná je jedna změna. Další změny jsou již zpoplatněny.

Grafický návrh STANDARD zahrnuje vizualizaci 1 koupelny a samostatného WC o celkovém půdorysu do 6 m2.

Vizualizace + kladečský plán 1.500 Kč vč. DPH
Další vizualizace stejné koupelny/WC 800 Kč vč. DPH
Jedna změna v ceně, každá následující 500 Kč vč. DPH

STANDARD PLUS

nemáte-li přesnou představu, grafik návrh vymyslí

Grafik Vám na základě vybraného materiálu, Vašich přání a tužeb, vytvoří grafický návrh Vám na míru, který je dílem jeho tvořivosti a profesionální zkušeností. Vaše připomínky grafik zapracuje do návrhu. Vznikne unikátní řešení jen pro Vás. Možná je jedna změna. Další změny jsou již zpoplatněny. Grafický návrh STANDARD PLUS zahrnuje vizualizaci
1 koupelny a samostatného WC o celkovém půdorysu do 6 m2.

Grafický návrh STANDARD PLUS se Vám odečítá z celkové ceny kromě příplatků za nadstandardní změny při objednání zboží v hodnotě nad 30.000 Kč.

Vizualizace + kladečský plán 1.900 Kč vč. DPH
Další vizualizace stejné koupelny/WC 1.000 Kč vč. DPH
Jedna změna v ceně, každá následující 500 Kč vč. DPH

NADSTANDARD

nemáte-li přesnou představu, grafik návrh vymyslí

rafik Vám na základě vybraného materiálu, Vašich přání a tužeb, vytvoří grafický návrh Vám na míru, který je dílem jeho tvořivosti a profesionální zkušeností. Vaše připomínky grafik zapracuje do návrhu. Možná je jedna změna. Další změny jsou již zpoplatněny. Grafický návrh NADSTANDARD zahrnuje vizualizaci 1 koupelny a samostatného WC a celkovém půdorysu do 15 m2.

Grafický návrh NADSTANDARD se Vám odečítá z celkové ceny, kromě příplatků za nadstandardní změny při objednání zboží v hodnotě nad 40.000 Kč.

Vizualizace + kladečský plán 2.800 Kč vč. DPH
Další vizualizace stejné koupelny/WC 1.500 Kč vč. DPH
Jedna změna v ceně, každá následující 500 Kč vč. DPH

NADSTANDARD PLUS

nemáte-li přesnou představu, grafik na místě prostory změří a návrh vymyslí

Grafik Vám na základě vybraného materiálu, Vašich přání a tužeb, vytvoří grafický návrh Vám na míru, který je dílem jeho tvořivosti a profesionální zkušeností. Sám si zaměří na místě jednotlivé místnosti a vymyslí kompozici koupelny a WC. Vaše připomínky grafik zapracuje do návrhu. Možná je jedna změna. Další změny jsou již zpoplatněny. Grafický návrh NADSTANDARD PLUS zahrnuje vizualizaci 1 koupelny a samostatného WC a celkovém půdorysu do 15 m2.

Grafický návrh NADSTANDARD PLUS se Vám odečítá z celkové ceny, kromě příplatků za nadstandardní změny při objednání zboží v hodnotě nad 50.000 Kč.

Vizualizace + kladečský plán 3.500 Kč vč. DPH
Další vizualizace stejné koupelny/WC 1.800 Kč vč. DPH
Jedna změna v ceně, každá následující 500 Kč vč. DPH

Podmínky:

V ceně návrhu je zahrnuta úvodní konzultace s grafikem, maximálně 2 hodiny. Každá další konzultace je již zpoplatněna cenou 150 Kč za každou i načatou půlhodinu. Pokud je nutná osobní návštěva na staveništi, je zpoplatněna cenou 250 Kč za každou i načatou půlhodinu.

Pro správné vytvoření grafického návrhu od Vás potřebujeme přesný okótovaný plánek místností, umístění oken a dveří, případných šikmin v podkrovních prostorách, označení limitujících omezení přívodu vody, odpadů, mocnosti podlahy, stěny atd.

Na některých prodejnách můžou platit jiné podmínky. Informujte se na Vámi vybrané prodejně DPK Woodcote.

Abychom se mohli plně věnovat vašim potřebám, doporučujeme si dohodnout nezávaznou schůzku s naším prodejcem.