6 zásad

 

Máme otevřeno i pro koncového zákazníka
formou výdejního místa.

 

JAJ NAKUPOVAT NA POBOČKÁCH:

  1. Velkoobchodní zákazníci

Při dodržení našich 6 zásad bezpečného nákupu na pobočkách (viz níže), mohou velkoobchodní zákazníci nakupovat bez omezení. Prosíme pokud možno o objednávky předem prostřednictvím telefonu nebo mailu.

  1. Maloobchodní zákazníci

Maloobchodní zákazníci mohou využít objednání materiálu přes naše e-shopy Baushop, Baustore, po telefonu nebo přes mail a při potvrzení objednávky si s naším personálem dohodnou čas odběru. Zboží si pak vyzvednou přímo na prodejně - preferujeme platby kartou. Bližší informace na pobočce.

 

6 ZÁSAD OPATRNOSTI:

1. Vstup do poboček je umožněn pouze velkoobchodním zákazníkům.

2. Na pobočky je vstup povolen pouze s ochrannými pomůckami (rouškami, respirátory či jinými prostředky, které chrání ústa a nos). 

3. Doporučujeme omezit osobní kontakt na pobočkách na minimum a prosíme vás o dodržování 2m rozestupů uvnitř prodejny i ve frontě před prodejnou.

4. V prodejně může být jeden zákazník na každých 15 m2.

5. Na pobočce je k dispozici na vyhrazených místech dezinfekce.

6. Akceptujeme hotovost, ale preferujeme bezhotovostní transakce a platby přes platební terminály. Využijte možnosti objednání a nákupu zboží přes naše e-shopy nebo dalšími způsoby:

 

Mimořádný stav kolem epidemie koronaviru vyžaduje zvýšená hygienická a preventivní opatření po celém světě. Ve Woodcote jsme si naléhavosti celé situace dobře vědomi – a snažíme se minimalizovat riziko plynoucí pro všechny naše zaměstnance i zákazníky. Věnujte prosím pozornost následujícím doporučením a preventivním pravidlům pro bezpečné fungování našich poboček a průběh vašeho nákupu.