Máme otevřeno i pro koncového zákazníka

JAK NAKUPOVAT NA POBOČKÁCH:

 1. Velkoobchodní zákazníci

Při dodržení našich 6 zásad bezpečného nákupu na pobočkách (viz níže), mohou velkoobchodní zákazníci nakupovat bez omezení. Prosíme pokud možno o objednávky předem prostřednictvím telefonu nebo mailu.

 1. Maloobchodní zákazníci

Maloobchodní zákazníci mohou od 10. 5. 2021 též nakupovat bez omezení. Prosíme o dodržování 6 zásad bezpečného nákupu (viz níže). Rovněž mohou využít objednání materiálu přes náš e-shop Baushop, po telefonu nebo přes mail a při potvrzení objednávky si s naším personálem dohodnou čas odběru. Zboží si pak vyzvednou přímo na prodejně - preferujeme platby kartou. Bližší informace na pobočce.

  6 ZÁSAD OPATRNOSTI:

  1. Vstup do poboček je umožněn velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům.

  2. Na pobočky je vstup povolen pouze s ochrannou pomůckou (respirátorem, který chrání ústa a nos). 

  3. Doporučujeme omezit osobní kontakt na pobočkách na minimum a prosíme vás o dodržování 1,5 m rozestupů uvnitř prodejny i ve frontě před prodejnou.

  4. V prodejně může být jeden zákazník na každých 10 m2.

  5. Na pobočce je k dispozici na vyhrazených místech dezinfekce.

  6. Akceptujeme hotovost, ale preferujeme bezhotovostní transakce a platby přes platební terminály. Využijte možnosti objednání a nákupu zboží přes naše e-shopy nebo dalšími způsoby:

   

  Mimořádný stav kolem epidemie koronaviru vyžaduje zvýšená hygienická a preventivní opatření po celém světě. Ve WOODCOTE jsme si naléhavosti celé situace dobře vědomi – a snažíme se minimalizovat riziko plynoucí pro všechny naše zaměstnance i zákazníky. Věnujte prosím pozornost následujícím doporučením a preventivním pravidlům pro bezpečné fungování našich poboček a průběh vašeho nákupu.