Za současné situace a vydaných nařízení zůstávají všechny naše pobočky otevřené jako obvykle.

Velkoobchodní zákazníci a dodavatelé

Pokud máte podezření, že můžete být nositelem nákazy,
prosíme, nejezděte osobně na pobočku, ale kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Rádi Vám připravíme zboží k dodání nebo vyzvednutí na pobočce bez nutnosti osobního předání a blízkého kontaktu. Chceme tak ochránit zdraví našich zaměstnanců.

Prosíme, využívejte možnosti telefonického kontaktu, e-mailu.

Rovněž žádáme návštěvníky, kteří byli v poslední době v Itálii nebo byli v kontaktu s někým, kdo byl v Itálii, aby nevstupovali do budov na pobočce a zůstávali venku.

Maloobchodní zákazníci

Vzhledem k aktuální situaci a usnesení vlády ČR je maloobchodní prodej omezen jen na výdej zásilek předem uhrazených přes naše e shopy www.baushop.cz a www.baustore.cz. Prosím nevstupujte do vnitřních prostor pobočky, zboží Vám vydá skladník. Prosím před návštěvou zavolejte přímo na pobočku a dohodněte si osobní odběr.

Stavební odvětví je prozatím nedotčené, utrpěl pouze DIY a kutilský sektor. Aktuální vývoj vyžaduje, abychom všichni přijali preventivní opatření k zajištění zdraví našich zaměstnanců i zákazníků.

Děkujeme Vám, že se staráte o své zdraví i zdraví Vašich zaměstnanců, stejně jako my se snažíme dělat maximum pro zdraví celého týmu Woodcote.

O dalším vývoji Vás budeme informovat.

Martin Zavacký
generální ředitel

Platnost nabídky
-