NAKUPUJTE BETONOVOU KRYTINU OD KM BETA A ZÍSKEJTE DÁREK ZDARMA!

 

Za nákup minimálně 150 m2 betonové krytiny

 

Beta Briliant – v cihlové, černé, hnědé a višňové barvě

 

nebo

 

Beta Elegant – v cihlové, černé, hnědé nebo višňové barvě


K nákupu získáte ZATELENOU VESTU jako dárek!

 

Střešní krytina KMB BETA

KMB BETA je betonová střešní krytina s charakteristickým profilem. Díky svým estetickým a funkčním vlastnostem je nejžádanější a nejpoužívanější taškou na trhu. KMB BETA je elegantní, a přitom vysoce účelná. Používá se pro krytí šikmých střech od 12° do 90° při spotřebě 10 ks/m2.

Tašky jsou vyrobeny v sedmi barevných odstínech a třech povrchových úpravách, ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby.

Povrchová úprava

Tašky jsou vyrobeny v sedmi barevných odstínech a třech povrchových úpravách. Můžete si tak vybrat čistě podle svého vkusu nebo charakteru vaší stavby. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

PRIMA - zvýšená odolnost a vysoký lesk díky vylepšené konstrukci z mikrobetonu a dvojitého lesklého akrylátového nástřiku. Hladkost povrchové úpravy výrazně omezuje usazování nečistot (prachu, mechu, apod.), a tím přispívá k dlouhodobému vzhledu krásné nové střechy a současně také zvyšuje pevnost krytiny a ještě více tak zvyšuje její životnost.

 

BRILIANT - lesklý povrch úpravou speciálního dvojitého nástřiku s leskem. Střecha působí výrazněji než matné odstíny a neudělá ostudu žádné stavbě.

ELEGANT - matný povrch s úpravou dvojitého akrylátového nástřiku. Svým vzhledem dobře zapadne zejména do tradiční zástavby.

 

Informujte se na našich pobočkách. 

 

Platnost nabídky
-