Vydělávejte s Woodcote! Zapojte se do našeho Affiliate Programu.

Máte fungující a sledovaný web, blog, newsletter nebo profil na sociálních sítích, zajímá vás svět stavebnictví a chcete si vydělat publikováním tematicky zaměřeného obsahu pro vaše publikum? Není nic jednoduššího! Stačí využít náš Affiliate Program WOODCOTE.

Naše e-shopy zaměřené na online prodej stavebnin Baushop.cz a StavbaOnline.cz a na sanitární vybavení zaměřený e-shop Baustore.cz vám skýtají ideální příležitost využít své online platformy, dostat informace o našich produktech k vašemu publiku a získat finanční odměnu.

 

POZOR - Affiliate program přesouváme pod CJ - VIVNetworks.com
(do konce roku 2021 budou již všechny e-shopy na tomto portálu)

  • Baushop.cz - již přesunut - odkaz

Co je Affiliate Program?

Jedná se o čím dál tím populárnější formu výkonnostního marketingu, která na rozdíl od klasických forem online reklamy (platba za klik nebo platba za zobrazení) umožňuje platbu za uskutečněnou konverzi - v našem případě nákup na jednom z našich e-shop.

Jak to funguje?

Affiliate programy fungují na partnerské bázi. Na jedné straně jsme my - naše e-shopy - jako inzerent. A na druhé straně jste vy, jako náš partner, který prostřednictvím svého kanálu doporučí naše produkty lidem.

A kdy získáte provizi?

Pokud se návštěvník vašeho webu poté, co u vás uvidí odkaz, banner či produktový feed, v budoucnu na některém z našich webů rozhodne k nákupu relevantního a vámi propagovaného produktu (či produktu z vámi propagovaného segmentu) získáváte z toho provizi.

Proč to nezávazně zkusit u nás?

  • Registrace i správa Affiliate účtu u nás je zdarma
  • Za doporučení v průměru vyplácíme 3427 Kč
  • Vámi osloveného zákazníka sledujeme celý měsíc

 

Obchodní podmínky věrnostního programu WOODCOTE

(aktualizováno k 1. 5. 2019).