Střešní systémy

Střešní systémy

Střecha je základem každé stavby a její bezchybná funkčnost podmínkou spokojeného bydlení. V nabídce střešních systémů je kompletní sortiment veškerého střešního materiálu, jako jsou krytiny, šindele, či střešní okna. Pro zajištění správné funkčnosti střechy a zajištění dostatečné životnosti střešního pláště nabízíme i střešní doplňky pro ochranu podstřešních konstrukcí a bezúdržbové užívání střechy, jako folie, izolace a okapy.


Střešní systémy - sortiment

Betonové střešní tašky

Betonové střešní tašky

Betonové tašky se vyznačují vysokou pevností a vyrábějí se v několika různých odstínech a povrchových úpravách. Jsou mrazuvzdorné a díky povrchové úpravě zůstávají barevně stálé po celé ploše.

Kovové střešní tašky

Kovové střešní tašky

Kovové střešní tašky jsou odolné vedru, dešti a mrazu. Jsou lehké, vodotěsné a mají dlouhou životnost. Díky hladkému povrchu jsou nenáročné na údržbu.

Asfaltové šindele

Asfaltové šindele

Asfaltové šindele jsou extrémně odolné vůči počasí a mají skvělé izolační vlastnosti (převážně zvukové). Nízká hmotnost dovoluje použít lehčí střešní konstrukci a tím snižuje finanční rozpočet domu.

Vlnitá asfaltová folie

Vlnitá asfaltová folie

Zdravotně nezávadná krytina se snadno a rychle montuje. Je odolná, lehká a cenově dostupná.

Střešní okna

Střešní okna

Střešní okna jsou atraktivní a funkční řešení podkroví či půdních prostor.

Světlíky a ventilační systémy

Světlíky a ventilační systémy

Světlíky naleznou uplatnění všude tam, kde je potřeba denní světlo, přirozené větrání nebo požární zabezpečení.

Okapové systémy

Okapové systémy

Okapy, okapové systémy jsou vyráběny v několika materiálových provedeních. Nabízíme klasické měděné okapy, pozinkované okapy, plastové okapy, titanzinkové okapy, hliníkové okapy atd. včetně příslušenství.

Komíny a příslušenství

Komíny a příslušenství

Univerzální komíny, speciální komíny s keramickou vložkou, jednovrstvé, třívrstvé celonerezové komíny, kombinované a mnoho dalších.

Značky


  • Logo BMI Bramac

Poptávka

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste získali další informace? Vyplňte, prosím, následující formulář a my Vám v případě zájmu vyhotovíme cenovou nabídku s informací o dostupnosti poptávaného zboží.

* označená pole jsou povinná.
pravidly pro zpracování osobních údajů za účelem vyřízení Vaší záležitosti
a nebudou dále uchovávány.*

Střešní systémy od WOODCOTE CZ


Široká nabídka střešních systémů od renomovaných výrobců je u nás podpořena sítí 24 prodejen střešních systémů po celé ČR a odborným poradenstvím.

Stavebniny WOODCOTE CZ - partner pro dodávky střešních systémů.