Sádrokarton

Sádrokarton

Sádrokarton určený pro suchou vnitřní výstavbu nalezne své uplatnění u novostaveb, při rekonstrukcích, opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Sádrokarton lze využít na montáž příček, obklady stěn, montáž podhledů a konstrukcí podkroví. V nabídce jsou kromě klasických sádrokartonových desek také protipožární, impregnované či kombinované systémy pro výstavbu ze sádrokartonu.


Sádrokarton - sortiment

»

Sádrokartonové desky

Klasické bílé sádrokartonové desky, zelené sádrokartonové desky, protipožární sádrokartonové desky – červené a akustické sádrokartonové desky.

»

Sádrokartonové profily

CD a UD sádrokartonové profily na stropy a šikminy, CW a UW sádrokartonové profily pro montáž příček, zesílené sádrokartonové profily UA a rohové a ukončovací sádrokartonové profily.

»

Tmely, násypy, lepidla pro sádrokarton

Tmely, násypy, lepidla a penetrace - izolace proti vlhkosti, vyrovnání povrchů, vyplnění spár a zajištění těsnosti vůči vodě, popřípadě i plynům, finální úpravy atd. pro sádrokarton v interiéru.

Upevňovací prvky pro sádrokarton

Šrouby, hmoždinky a další upevňovací prvky pro výstavbu ze sádrokartonu.

Ostatní příslušenství

Pásky, příslušenství, těsnění a revizní dvířka pro sádrokarton.

Značky


  • Rigips Saint-Gobain
  • Fermacell GmbH
  • Knauf
  • Cetris
  • Siniat

Sádrokarton od WOODCOTE CZ


Efektivita využití sádrokartonu spočívající v dostupnosti materiálů, snadnosti opracování a výstavby je u nás podpořena sítí 24 prodejen sádrokartonu po celé ČR a odborným poradenstvím.

Stavebniny WOODCOTE CZ - partner pro výstavbu ze sádrokartonu.