Sádrokarton

Sádrokarton

Sádrokarton určený pro suchou vnitřní výstavbu nalezne své uplatnění u novostaveb, při rekonstrukcích, opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Sádrokarton lze využít na montáž příček, obklady stěn, montáž podhledů a konstrukcí podkroví. V nabídce jsou kromě klasických sádrokartonových desek také protipožární, impregnované či kombinované systémy pro výstavbu ze sádrokartonu. Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás na tel. 226 539 130 nebo info@woodcote.cz


Sádrokarton - sortiment

»

Sádrokartonové desky

  • - klasické bílé sádrokartonové desky,
  • - impregnované sádrokartonové desky - zelené,
  • - protipožární sádrokartonové desky – červené,
  • - akustické sádrokartonové desky

»

Sádrokartonové profily

CD a UD sádrokartonové profily na stropy a šikminy, CW a UW sádrokartonové profily pro montáž příček, zesílené sádrokartonové profily UA a rohové a ukončovací sádrokartonové profily.

»

Tmely, podsypy, lepidla pro sádrokarton

Tmely, podsypy, lepidla a penetrace - izolace proti vlhkosti, vyrovnání povrchů, vyplnění spár a zajištění těsnosti vůči vodě, popřípadě i plynům, finální úpravy atd. pro sádrokarton v interiéru.

ZnačkyPoptávka

Zaujala Vás naše nabídka a rádi byste získali další informace? Vyplňte, prosím, následující formulář a my Vám v případě zájmu vyhotovíme cenovou nabídku s informací o dostupnosti poptávaného zboží.

* označená pole jsou povinná.
pravidly pro zpracování osobních údajů za účelem vyřízení Vaší záležitosti
a nebudou dále uchovávány.*

Sádrokarton od WOODCOTE CZ


Efektivita využití sádrokartonu spočívající v dostupnosti materiálů, snadnosti opracování a výstavby je u nás podpořena sítí 24 prodejen sádrokartonu po celé ČR a odborným poradenstvím.

Stavebniny WOODCOTE CZ - partner pro výstavbu ze sádrokartonu.